PZU14B2A,115
NexperiaNexperia
PZU14B2A,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PZU14B2A,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 14V 320MW SOD323
Podatkovni listi: PZU14B2A,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PZU14B2A,115
Številka dela PZU14B2A,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 14V 320MW SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1484776 pcs Podatkovni list PZU14B2A,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 14V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 100mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja SOD-323
Serija - Moč - maks 320mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-76, SOD-323
Druga imena 1727-7579-2
PZU14B2A,115-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 10 Ohms
natančen opis Zener Diode 14V 320mW ±2% Surface Mount SOD-323 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 11V
Številka osnovnega dela PZU14
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PZU14B2AF
PZU14B2AF
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 14V SOD323