PZU24B3A,115
NexperiaNexperia
PZU24B3A,115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PZU24B3A,115
Proizvajalec / znamka: Nexperia
Opis izdelka DIODE ZENER 24V 320MW SOD323
Podatkovni listi: PZU24B3A,115.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PZU24B3A,115
Številka dela PZU24B3A,115 Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE ZENER 24V 320MW SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 851938 pcs Podatkovni list PZU24B3A,115.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 24V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 100mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja SOD-323
Serija - Moč - maks 320mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-76, SOD-323
Druga imena 1727-8202-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 30 Ohms
natančen opis Zener Diode 24V 320mW ±2% Surface Mount SOD-323 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 19V
Številka osnovnega dela PZU24
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PZU27B,135
PZU27B,135
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 27V 310MW SOD323F
Na zalogi: 1468925 pcs
Prenesi: PZU27B,135.pdf
RFQ
PZU24B3,115
PZU24B3,115
Proizvajalci: Nexperia
Opis: DIODE ZENER 24V 310MW SOD323F
Na zalogi: 781192 pcs
Prenesi: PZU24B3,115.pdf
RFQ
PZU27B,115
PZU27B,115