EEC2G106HQA415
NichiconNichicon
EEC2G106HQA415 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEC2G106HQA415
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 10UF 400VAC QC TERM
Podatkovni listi: 1.EEC2G106HQA415.pdf2.EEC2G106HQA415.pdf3.EEC2G106HQA415.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEC2G106HQA415
Številka dela EEC2G106HQA415 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 10UF 400VAC QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 400V
Toleranca -5%, +10% Prekinitev Quick Connect, Disconnect
Velikost / dimenzija 2.283" L x 1.024" W (58.00mm x 26.00mm) Serija EEC
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular Box Druga imena 493-3800
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.614" (41.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 10µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Zmogljivost 10µF Aplikacije Motor Run