F310G106MPA
NichiconNichicon
F310G106MPA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F310G106MPA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP TANT POLY 10UF 4V 0805
Podatkovni listi: F310G106MPA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F310G106MPA
Številka dela F310G106MPA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT POLY 10UF 4V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5795 pcs Podatkovni list F310G106MPA.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija F31 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 493-3127-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca P Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm natančen opis 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 0805 (2012 Metric) 200 mOhm
Zmogljivost 10µF