F310J686MBA
NichiconNichicon
F310J686MBA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F310J686MBA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Podatkovni listi: F310J686MBA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F310J686MBA
Številka dela F310J686MBA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5491 pcs Podatkovni list F310J686MBA.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm)
Serija F31 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
Druga imena 493-3136-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm natančen opis 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
Zmogljivost 68µF