F931C336MBA
NichiconNichicon
F931C336MBA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F931C336MBA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP TANT 33UF 16V 20% 1411
Podatkovni listi: F931C336MBA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F931C336MBA
Številka dela F931C336MBA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 33UF 16V 20% 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121650 pcs Podatkovni list F931C336MBA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 16V
Tip Molded Toleranca 33µF
Velikost zemljišča na površini - Paket naprave za dobavitelja B
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija F93
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija 1411 (3528 Metric)
Druga imena 493-5771-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca F931C336MBA Lifetime @ Temp. 1.9 Ohm
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Razširjen opis 33µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 1.9 Ohm ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP TANT 33UF 16V 20% 1411 Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F931C476KCC
F931C476KCC
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP TANT 47UF 16V 10% 2312