F931E335MAA
NichiconNichicon
F931E335MAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F931E335MAA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP TANT 3.3UF 25V 20% 1206
Podatkovni listi: F931E335MAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F931E335MAA
Številka dela F931E335MAA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 3.3UF 25V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106455 pcs Podatkovni list F931E335MAA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 25V
Tip Molded Toleranca 3.3µF
Velikost zemljišča na površini - Paket naprave za dobavitelja A
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija F93
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena 493-5782-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca F931E335MAA Lifetime @ Temp. 6 Ohm
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Razširjen opis 3.3µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 6 Ohm ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP TANT 3.3UF 25V 20% 1206 Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F931E335MAA
F931E335MAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 3.3UF 25V 20% 1206