F950J227KBAAQ2
NichiconNichicon
F950J227KBAAQ2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F950J227KBAAQ2
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP TANT 220UF 6.3V 10% 1210
Podatkovni listi: F950J227KBAAQ2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F950J227KBAAQ2
Številka dela F950J227KBAAQ2 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 220UF 6.3V 10% 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65693 pcs Podatkovni list F950J227KBAAQ2.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Conformal Coated Toleranca 220µF
Velikost zemljišča na površini - Paket naprave za dobavitelja B
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija F95, Frameless™
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija 1411 (3528 Metric)
Druga imena 493-4244-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca F950J227KBAAQ2 Lifetime @ Temp. 400 mOhm
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti General Purpose
Razširjen opis 220µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP TANT 220UF 6.3V 10% 1210 Aplikacije -
Podobni izdelki
F950J157MBAAQ2
F950J157MBAAQ2
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1411