F951A226KSAAQ2
NichiconNichicon
F951A226KSAAQ2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F951A226KSAAQ2
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP TANT 22UF 10V 10% 1206
Podatkovni listi: F951A226KSAAQ2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F951A226KSAAQ2
Številka dela F951A226KSAAQ2 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 22UF 10V 10% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4469 pcs Podatkovni list F951A226KSAAQ2.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 10V
Tip Conformal Coated Toleranca 22µF
Velikost zemljišča na površini - Paket naprave za dobavitelja S
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija F95, Frameless™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena 493-4257-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca F951A226KSAAQ2 Lifetime @ Temp. 1.1 Ohm
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
Razširjen opis 22µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 1.1 Ohm ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP TANT 22UF 10V 10% 1206 Aplikacije -
Podobni izdelki
F951A226KQAAQ2
F951A226KQAAQ2
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 22UF 10V 10% 1206