F971C336MNC
NichiconNichicon
F971C336MNC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F971C336MNC
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP TANT 33UF 16V 20% 2917
Podatkovni listi: F971C336MNC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F971C336MNC
Številka dela F971C336MNC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 33UF 16V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95661 pcs Podatkovni list F971C336MNC.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 16V
Tip Molded Toleranca 33µF
Velikost zemljišča na površini - Paket naprave za dobavitelja N
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija F97
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarizacija 2917 (7343 Metric)
Druga imena 493-2421-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca F971C336MNC Lifetime @ Temp. 700 mOhm
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Lastnosti High Reliability
Razširjen opis 33µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP TANT 33UF 16V 20% 2917 Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F971C336MNCHT3
F971C336MNCHT3
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 33UF 20% 16V 2917