F981C225MMA
NichiconNichicon
F981C225MMA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F981C225MMA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 16V 20% 0603
Podatkovni listi: F981C225MMA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F981C225MMA
Številka dela F981C225MMA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP TANT 2.2UF 16V 20% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4326 pcs Podatkovni list F981C225MMA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 16V
Tip Molded Toleranca 2.2µF
Velikost zemljišča na površini - Paket naprave za dobavitelja M
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Serija F98, Frameless™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena 493-2884-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca F981C225MMA Lifetime @ Temp. 10 Ohm
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Lastnosti General Purpose
Razširjen opis 2.2µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 0603 (1608 Metric) 10 Ohm ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP TANT 2.2UF 16V 20% 0603 Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F981E105MMA
F981E105MMA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 1UF 25V 20% 0603
Na zalogi: 277043 pcs
Prenesi: F981E105MMA.pdf
RFQ
F981C225MMA
F981C225MMA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 2.2UF 16V 20% 0603