LDQ2G101MERYGA
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDQ2G101MERYGA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: LDQ2G101MERYGA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDQ2G101MERYGA
Številka dela LDQ2G101MERYGA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22936 pcs Podatkovni list LDQ2G101MERYGA.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia x 1.378" L (20.00mm x 35.00mm)
Serija LDQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.001A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF