LGG2W221MELA35
NichiconNichicon
LGG2W221MELA35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGG2W221MELA35
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGG2W221MELA35.pdf2.LGG2W221MELA35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGG2W221MELA35
Številka dela LGG2W221MELA35 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32226 pcs Podatkovni list 1.LGG2W221MELA35.pdf2.LGG2W221MELA35.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 870mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.2441A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8225
LGG2W221MELA35-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose