LGGW6331MELA45
NichiconNichicon
LGGW6331MELA45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGGW6331MELA45
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGGW6331MELA45.pdf2.LGGW6331MELA45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGGW6331MELA45
Številka dela LGGW6331MELA45 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23724 pcs Podatkovni list 1.LGGW6331MELA45.pdf2.LGGW6331MELA45.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5525A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8207
LGGW6331MELA45-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose