LGN2P821MELB35
NichiconNichicon
LGN2P821MELB35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGN2P821MELB35
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGN2P821MELB35.pdf2.LGN2P821MELB35.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGN2P821MELB35
Številka dela LGN2P821MELB35 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32507 pcs Podatkovni list 1.LGN2P821MELB35.pdf2.LGN2P821MELB35.pdf
Napetost - ocenjena 220V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGN Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.93A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.895A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8319
LGN2P821MELB35-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose