LGNW6121MELZ30
NichiconNichicon
LGNW6121MELZ30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGNW6121MELZ30
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGNW6121MELZ30.pdf2.LGNW6121MELZ30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGNW6121MELZ30
Številka dela LGNW6121MELZ30 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44887 pcs Podatkovni list 1.LGNW6121MELZ30.pdf2.LGNW6121MELZ30.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGN Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.1583A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8369
LGNW6121MELZ30-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose