LGR2E821MELB50
NichiconNichicon
LGR2E821MELB50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGR2E821MELB50
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGR2E821MELB50.pdf2.LGR2E821MELB50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGR2E821MELB50
Številka dela LGR2E821MELB50 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16999 pcs Podatkovni list 1.LGR2E821MELB50.pdf2.LGR2E821MELB50.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-7884
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose