LGR2G471MELC50
NichiconNichicon
LGR2G471MELC50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGR2G471MELC50
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGR2G471MELC50.pdf2.LGR2G471MELC50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGR2G471MELC50
Številka dela LGR2G471MELC50 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11485 pcs Podatkovni list 1.LGR2G471MELC50.pdf2.LGR2G471MELC50.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LGR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.002A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-7905
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose