LGU1C123MELB
NichiconNichicon
LGU1C123MELB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGU1C123MELB
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGU1C123MELB.pdf2.LGU1C123MELB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGU1C123MELB
Številka dela LGU1C123MELB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65237 pcs Podatkovni list 1.LGU1C123MELB.pdf2.LGU1C123MELB.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.38A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.737A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8409
LGU1C123MELB-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 12000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 12000µF Aplikacije General Purpose