LGU1E153MELC
NichiconNichicon
LGU1E153MELC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGU1E153MELC
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGU1E153MELC.pdf2.LGU1E153MELC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGU1E153MELC
Številka dela LGU1E153MELC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37328 pcs Podatkovni list 1.LGU1E153MELC.pdf2.LGU1E153MELC.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LGU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.26A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.749A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8423
LGU1E153MELC-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 15000µF Aplikacije General Purpose