LGU2A152MELB
NichiconNichicon
LGU2A152MELB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGU2A152MELB
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGU2A152MELB.pdf2.LGU2A152MELB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGU2A152MELB
Številka dela LGU2A152MELB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46701 pcs Podatkovni list 1.LGU2A152MELB.pdf2.LGU2A152MELB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LGU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.3A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8474
LGU2A152MELB-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose