LGU2D561MELZ
NichiconNichicon
LGU2D561MELZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGU2D561MELZ
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGU2D561MELZ.pdf2.LGU2D561MELZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGU2D561MELZ
Številka dela LGU2D561MELZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80766 pcs Podatkovni list 1.LGU2D561MELZ.pdf2.LGU2D561MELZ.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.67A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.505A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-2700
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose