LGU2F391MELA
NichiconNichicon
LGU2F391MELA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGU2F391MELA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGU2F391MELA.pdf2.LGU2F391MELA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGU2F391MELA
Številka dela LGU2F391MELA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28348 pcs Podatkovni list 1.LGU2F391MELA.pdf2.LGU2F391MELA.pdf
Napetost - ocenjena 315V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.47A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1021A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8503
LGU2F391MELA-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose