LGU2Z681MELA
NichiconNichicon
LGU2Z681MELA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGU2Z681MELA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGU2Z681MELA.pdf2.LGU2Z681MELA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LGU2Z681MELA
Številka dela LGU2Z681MELA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52714 pcs Podatkovni list 1.LGU2Z681MELA.pdf2.LGU2Z681MELA.pdf
Napetost - ocenjena 180V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.67A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-2669
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose