LGY2A152MELA40
NichiconNichicon
LGY2A152MELA40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LGY2A152MELA40
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.LGY2A152MELA40.pdf2.LGY2A152MELA40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LGY2A152MELA40
Številka dela LGY2A152MELA40 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47378 pcs Podatkovni list 1.LGY2A152MELA40.pdf2.LGY2A152MELA40.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.07A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-8727
LGY2A152MELA40-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose