LKG1E103MESZAK
NichiconNichicon
LKG1E103MESZAK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LKG1E103MESZAK
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Podatkovni listi: LKG1E103MESZAK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKG1E103MESZAK
Številka dela LKG1E103MESZAK Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51158 pcs Podatkovni list LKG1E103MESZAK.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LKG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.65A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-14292 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10000µF