LKG1E822MESYAK
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LKG1E822MESYAK
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP IN
Podatkovni listi: LKG1E822MESYAK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKG1E822MESYAK
Številka dela LKG1E822MESYAK Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 43619 pcs Podatkovni list LKG1E822MESYAK.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija LKG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.4A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 8200µF Aplikacije Audio