LKS1H392MESZ
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LKS1H392MESZ
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP IN
Podatkovni listi: LKS1H392MESZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKS1H392MESZ
Številka dela LKS1H392MESZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 35441 pcs Podatkovni list LKS1H392MESZ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.3A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3900µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije Audio