LKSA2183MESC
pregled izdelka
Številka dela: LKSA2183MESC
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 18000UF 20% 42V SNAP IN
Podatkovni listi: LKSA2183MESC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKSA2183MESC
Številka dela LKSA2183MESC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 18000UF 20% 42V SNAP IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 13733 pcs Podatkovni list LKSA2183MESC.pdf
Napetost - ocenjena 42V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.5A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 18000µF 42V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 18000µF Aplikacije Audio