LKSH2472MESC
pregled izdelka
Številka dela: LKSH2472MESC
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 71V SNAP IN
Podatkovni listi: LKSH2472MESC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKSH2472MESC
Številka dela LKSH2472MESC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 71V SNAP IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 19594 pcs Podatkovni list LKSH2472MESC.pdf
Napetost - ocenjena 71V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.4A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 71V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije Audio