LKSN2562MESZ
pregled izdelka
Številka dela: LKSN2562MESZ
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 5600UF 20% 56V SNAP IN
Podatkovni listi: LKSN2562MESZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKSN2562MESZ
Številka dela LKSN2562MESZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 56V SNAP IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 25069 pcs Podatkovni list LKSN2562MESZ.pdf
Napetost - ocenjena 56V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.2A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 5600µF 56V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 5600µF Aplikacije Audio