LKX2D471MESA30
NichiconNichicon
LKX2D471MESA30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LKX2D471MESA30
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: LKX2D471MESA30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKX2D471MESA30
Številka dela LKX2D471MESA30 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37568 pcs Podatkovni list LKX2D471MESA30.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LKX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.48A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.22A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF