LKX2W221MESB35
NichiconNichicon
LKX2W221MESB35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LKX2W221MESB35
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: LKX2W221MESB35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LKX2W221MESB35
Številka dela LKX2W221MESB35 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19961 pcs Podatkovni list LKX2W221MESB35.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LKX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.05A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije Audio