LLG2D471MELZ25
NichiconNichicon
LLG2D471MELZ25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLG2D471MELZ25
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLG2D471MELZ25.pdf2.LLG2D471MELZ25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLG2D471MELZ25
Številka dela LLG2D471MELZ25 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48318 pcs Podatkovni list 1.LLG2D471MELZ25.pdf2.LLG2D471MELZ25.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.43A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.145A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-7215
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose