LLG2E561MELZ40
NichiconNichicon
LLG2E561MELZ40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLG2E561MELZ40
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLG2E561MELZ40.pdf2.LLG2E561MELZ40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLG2E561MELZ40
Številka dela LLG2E561MELZ40 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35464 pcs Podatkovni list 1.LLG2E561MELZ40.pdf2.LLG2E561MELZ40.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.375A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-7227
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose