LLG2W221MELZ40
NichiconNichicon
LLG2W221MELZ40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLG2W221MELZ40
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLG2W221MELZ40.pdf2.LLG2W221MELZ40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLG2W221MELZ40
Številka dela LLG2W221MELZ40 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35555 pcs Podatkovni list 1.LLG2W221MELZ40.pdf2.LLG2W221MELZ40.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.002A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-7245
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose