LLS1H822MELA
NichiconNichicon
LLS1H822MELA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLS1H822MELA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLS1H822MELA.pdf2.LLS1H822MELA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLS1H822MELA
Številka dela LLS1H822MELA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50632 pcs Podatkovni list 1.LLS1H822MELA.pdf2.LLS1H822MELA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.44A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.106A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-13910
LLS1H822MELA-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 8200µF Aplikacije General Purpose