LLS2C391MELZ
NichiconNichicon
LLS2C391MELZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLS2C391MELZ
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLS2C391MELZ.pdf2.LLS2C391MELZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLS2C391MELZ
Številka dela LLS2C391MELZ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59015 pcs Podatkovni list 1.LLS2C391MELZ.pdf2.LLS2C391MELZ.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.63A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.445A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-2446
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose