LLS2D102MELA
NichiconNichicon
LLS2D102MELA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLS2D102MELA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLS2D102MELA.pdf2.LLS2D102MELA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLS2D102MELA
Številka dela LLS2D102MELA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61466 pcs Podatkovni list 1.LLS2D102MELA.pdf2.LLS2D102MELA.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.28A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.92A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-2526
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose