LLS2V221MELA
NichiconNichicon
LLS2V221MELA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLS2V221MELA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLS2V221MELA.pdf2.LLS2V221MELA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLS2V221MELA
Številka dela LLS2V221MELA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54488 pcs Podatkovni list 1.LLS2V221MELA.pdf2.LLS2V221MELA.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.53A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1879A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF