LLS2W271MELC
NichiconNichicon
LLS2W271MELC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLS2W271MELC
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.LLS2W271MELC.pdf2.LLS2W271MELC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLS2W271MELC
Številka dela LLS2W271MELC Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39983 pcs Podatkovni list 1.LLS2W271MELC.pdf2.LLS2W271MELC.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.717A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 493-2614
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose