LNC2G183MSEJ
NichiconNichicon
LNC2G183MSEJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNC2G183MSEJ
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNC2G183MSEJ.pdf2.LNC2G183MSEJ.pdf3.LNC2G183MSEJ.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 527 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNC2G183MSEJ
Številka dela LNC2G183MSEJ Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 527 pcs Podatkovni list 1.LNC2G183MSEJ.pdf2.LNC2G183MSEJ.pdf3.LNC2G183MSEJ.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 48.2A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 493-8786
LNC2G183MSEJ-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 8.189" (208.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 18000µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LNC2G222MSEF
LNC2G222MSEF
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Na zalogi: 2266 pcs
Prenesi: LNC2G222MSEF.pdf
RFQ
LNC2G153MSEJBN
LNC2G153MSEJBN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Na zalogi: 523 pcs
Prenesi: LNC2G153MSEJBN.pdf
RFQ
LNC2G183MSEJBB
LNC2G183MSEJBB
Opis: CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW