LNC2W332MSEGBB
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNC2W332MSEGBB
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNC2W332MSEGBB.pdf2.LNC2W332MSEGBB.pdf3.LNC2W332MSEGBB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNC2W332MSEGBB
Številka dela LNC2W332MSEGBB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm)
Serija LNC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 21.84A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.126" (28.60mm) Višina - sedež (maks.) 4.646" (118.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose