LNC2W472MSEH
NichiconNichicon
LNC2W472MSEH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNC2W472MSEH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNC2W472MSEH.pdf2.LNC2W472MSEH.pdf3.LNC2W472MSEH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNC2W472MSEH
Številka dela LNC2W472MSEH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1140 pcs Podatkovni list 1.LNC2W472MSEH.pdf2.LNC2W472MSEH.pdf3.LNC2W472MSEH.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 26.88A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 493-8801
LNC2W472MSEH-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.646" (118.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LNC2W472MSEHBN
LNC2W472MSEHBN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW