LNK2H122MSEF
NichiconNichicon
LNK2H122MSEF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNK2H122MSEF
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNK2H122MSEF.pdf2.LNK2H122MSEF.pdf3.LNK2H122MSEF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNK2H122MSEF
Številka dela LNK2H122MSEF Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2278 pcs Podatkovni list 1.LNK2H122MSEF.pdf2.LNK2H122MSEF.pdf3.LNK2H122MSEF.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.68A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 493-8885
LNK2H122MSEF-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.866" (22.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.528" (115.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LNK2H122MSEG
LNK2H122MSEG
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Na zalogi: 2072 pcs
Prenesi: LNK2H122MSEG.pdf
RFQ
LNK2H122MSEGBB
LNK2H122MSEGBB
Proizvajalci: Nichicon
Na zalogi: 1492 pcs
Prenesi: LNK2H122MSEGBB.pdf
RFQ
LNK2H122MSEFBB
LNK2H122MSEFBB