LNK2H182MSEGBB
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNK2H182MSEGBB
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNK2H182MSEGBB.pdf2.LNK2H182MSEGBB.pdf3.LNK2H182MSEGBB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNK2H182MSEGBB
Številka dela LNK2H182MSEGBB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm)
Serija LNK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 11.62A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.126" (28.60mm) Višina - sedež (maks.) 4.252" (108.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije General Purpose