LNK2H332MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNK2H332MSEHBN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNK2H332MSEHBN.pdf2.LNK2H332MSEHBN.pdf3.LNK2H332MSEHBN.pdf
Stanje zalog 876 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNK2H332MSEHBN
Številka dela LNK2H332MSEHBN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 17.36A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Višina - sedež (maks.) 4.646" (118.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose