LNR1E104MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNR1E104MSEN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW
Podatkovni listi: LNR1E104MSEN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNR1E104MSEN
Številka dela LNR1E104MSEN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3540 pcs Podatkovni list LNR1E104MSEN.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 13.8A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.866" (22.00mm)
Višina - sedež (maks.) 4.055" (103.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100000µF