LNR1J334MSE
NichiconNichicon
LNR1J334MSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNR1J334MSE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330000UF 20% 63V SCREW
Podatkovni listi: LNR1J334MSE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 526 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 526 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNR1J334MSE
Številka dela LNR1J334MSE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 526 pcs Podatkovni list LNR1J334MSE.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 31.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 29.095A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 493-7735
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 8.780" (223.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330000µF Aplikacije General Purpose