LNR1K154MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNR1K154MSEN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW
Podatkovni listi: LNR1K154MSEN.pdf
Stanje zalog 595 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNR1K154MSEN
Številka dela LNR1K154MSEN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 595 pcs Podatkovni list LNR1K154MSEN.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 26.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 30.475A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Višina - sedež (maks.) 6.811" (173.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150000µF